Opening van ons voedselbosje
Op ons schoolplein is officieel een IVN Voedselbosje geopend. Samen met wethouder Bas ten Have plantte een van onze kinderen de laatste plant, waarna het voedselbosje feestelijk werd geopend. Het voedselbosje helpt kinderen spelenderwijs te ontdekken waar voedsel vandaan komt en laat hen kennismaken met natuur, duurzaamheid en gezond eten.
Benieuwd naar het hele verhaal? Lees het volledige artikel via: https://www.rodi.nl/landsmeer/nieuws/487835/montessorischool-landsmeer-opent-ivn-voedselbosje-op-schoolplein Of bekijk de video op: www.youtube.com/watch
Montessori-keurmerk met maximale verlenging
Onze school heeft de audit van de Nederlandse Montessori Vereniging met succes afgerond. Dankzij het positieve oordeel hebben we de maximale verlenging van vier jaar ontvangen. Daarmee is opnieuw bevestigd dat ons montessorionderwijs voldoet aan de hoge kwaliteitseisen.
De auditcommissie sprak haar waardering uit voor onder andere onze montessoriomgeving, de materialen, de rijke leeromgeving en de positieve ontwikkeling van de school. We zijn trots op deze mooie erkenning en blijven ons inzetten om ons onderwijs verder te ontwikkelen.
Benieuwd naar het volledige artikel? Lees het hier: www.rodi.nl/landsmeer/nieuws/497227/montessorischool-landsmeer-krijgt-hoogste-beoordeling-van-landelijke-vereniging
Zomerfeest met de Oranjedans
Zomerfeest met de Oranjedans
Tijdens ons zomerfeest dansten de kinderen op de Oranjedans, het Landsmeerse WK-liedje. Met veel enthousiasme deden zij mee aan dit feestelijke optreden vol muziek, beweging en plezier. Het zorgde voor een vrolijk moment op het schoolplein en maakte het zomerfeest extra bijzonder.
Benieuwd naar het volledige artikel? www.noordhollandsdagblad.nl/regio/zaanstreek-waterland/waterland/landsmeers-wk-liedje-oranjedans-opgevoerd-voor-honderdtal-leerlingen-montessorischool-tijdens-zomerfeest/157362054.html
